• Nasza historia

MY

Cztery lata temu zamieniliśmy życie w dwudziestomilionowej metropolii na wieś, w której w porywach mieszka 500 osób (głównie w weekendy).  Ponieważ zawsze zależało nam na tym, by minimalizować nasz negatywny wpływ na Planetę (tym bardziej, że mamy świadomość, że nasze liczne podróże nie minimalizują śladu węglowego i trzeba mocniej przyoszczędzić w innych sferach), przeraża nas ogrom niskiej jakości produktów, które trzeba regularnie wymieniać, bo nie nadają się do długotrwałego użytkowania. Byliśmy również zdziwieni, że nie jest tak prosto znaleźć w sieci produkty, które nie byłyby szkodliwe dla Ziemi, lub – nie oszukujmy się - byłyby mniej szkodliwe. Do tego doszła pandemia i konieczność robienia zakupów online.

IDEA

 
Nasza planeta się zmienia. Nadszedł czas, aby zmienić także sposób, w jaki robimy zakupy. Zbyt wiele rzeczy, które kupujemy dzisiaj, powstaje bez zastanowienia się nad jutrem. Nasze wysypiska rosną, podczas gdy nasze zasoby znikają - po prostu życie nie jest zrównoważone. Przyszłość naszej planety i naszych dzieci zależy od działań, które podejmujemy dzisiaj, ale prawda jest taka, że ​​nie jest łatwo podjąć świadomą decyzję dotyczącą zakupów.
 
Chcieliśmy Wam to ułatwić i stale wyszukujemy producentów, którzy oferują rzeczy wykonane w sposób, który dobrze traktuje naszą planetę. W naszym sklepie możesz wybierać spośród produktów, które są pozyskiwane, wytwarzane i wysyłane w sposób, który chroni przyszłość naszej planety, lub jest przynajmniej mniej szkodliwy dla środowiska.  Każda marka, z którą współpracujemy, została wybrana, ponieważ podejmuje właściwe kroki i pomaga tworzyć bardziej zrównoważoną przyszłość.
 
Naszym celem jest uczynienie odpowiedzialnych zakupów drugą naturą.
 
Jeśli tu jesteś, to znaczy, że zależy ci na przyszłości naszej planety. Masz świadomość, że pojedyncza decyzja o zakupie może przechylić szalę. Jako społeczność zmieniamy zwyczaje firm, opinie i gusta innych konsumentów, a nawet politykę publiczną. Każdy zakup, którego dokonujecie, nie tylko wspiera naszą firmę, ale także ruch, który ma wywrócić nasz system produkcyjny na lewą stronę.
 
Wiemy, że zmiana zaczyna się od podstaw, w firmach, które już ciężko pracują, aby czynić dobro. Staramy się więc do nich dotrzeć - innowatorów i projektantów, którzy szukają lepszych rozwiązań dla codziennych problemów. Ludzi, którzy czegoś potrzebowali i chcieli znaleźć najlepszy możliwy sposób, aby to stworzyć, dla naszych dzieci, przyjaciół, sąsiadów i naszej planety. Zapraszamy do współpracy. Nasza wspólna historia dopiero się zaczyna.
 
 

SKLEP

 
Dla nas nowoczesny sklep to sklep, który oferuje najlepsze produkty - a nie wszystkie produkty - zapewnia bezproblemowe zakupy i jest prowadzony uczciwie przez przyjazny zespół.
 
Prostota zakupu i ciągła inspiracja. Chcemy, żebyście na każdym kroku znajdowali u nas piękne rzeczy, które odzwierciedlają Wasz własny styl. Nieustannie staramy się, aby doświadczenie z MRAD było łatwe, od przeglądarki produktów do Twoich drzwi. 
 

PRODUKTY

 
Stawiamy na jakość i styl. Przeszukujemy planetę, aby zebrać najlepsze światowe marki w jednym miejscu, ale dopiero zaczynamy naszą historię. Sprzedajemy tylko naprawdę przydatne produkty. Niektóre z nich zaprojektowane przez samą naturę, której przecież poprawiać nie trzeba.
 
Staramy się by nasze produkty były ekologiczne, naturalne, wegańskie, pochodzące z recyklingu, wytworzone z materiałów biodegradowalnych, albo chociaż żeby były fair trade. Wiemy, że producenci dopiero przestawiają się na bardziej zrównoważoną produkcję i nie zawsze możemy oczekiwać, że produkt spełni wszystkie powyższe założenia. Mamy nadzieję, że będzie tak już nie długo.